Вернуться назад
Історія створення VAC-засобів

Що таке VAC® - засоби?

(Verification of Antigenic Causes) – це група пероральних засобів, які активують механізми верифікації збудника та сприяють формуванню тривалого специфічного захисту.

Що входить до складу?

До складу засобів входять інактивовані штами основних збудників захворювань:
Acnеvac®– вугрової хвороби (акне)
Candivac® – кандидозного вульвовагініту
Urivac®– інфекцій сечовивідних шляхів
Представлені вище штами збудників були запатентовані та внесені до міжнародного Каталогу Культур Мікроорганізмів (ССМ - Catalog of Cultures of Microorganisms) відповідно до Будапештського договору про міжнародне визнання та депонування мікроорганізмів.

Про виробника

VAC® - засоби – це сучасна розробка європейських спеціалістів в області дерматології, урології та гінекології сумісно з мікробіологами, інфекціоністами, епідеміологами. В проекті приймали участь Університет Палацького в місті Оломоуці, Університет Масарика в місті Брно. Були виведені чисті лінії та культивовані штами з біологічних матеріалів пацієнтів з тяжкими хронічними рецидивуючими захворюваннями, резистентними до етіотропної терапії. Штами збудників інактивували до міри збереження їх антигенної активності, та безпеки і неможливості інфікування. В клінічних дослідженнях, які включали лабораторні, мікробіологічні та інструментальні методи, спостерігались вищевказані особливості VAC® - засобів. Виробничі потужності розташовані на заводі з 100-річним досвідом біотехнологічного виробництва - Bioveta (Чехія).

 

Властивості VAC® - засобів

VAC® - засоби виробляються з використанням сучасних біотехнологій та методів очищення. Містять комбінацію очищених лізатів (високоочищені інактивовані мікроорганізми) з оригінальних запатентованих виробником бактеріальних штамів типових збудників, що викликають акне, фурункульоз, мікробну екзему, кандидози шкіри та слизових, урологічні запалення відповідно до продуктів. Тим самим VAC® - засоби активують специфічну і неспецифічну, клітинну та гуморальну імунну відповідь до захворювань, збудниками яких є вищевказані мікроорганізми. Після рекомендованої дози імунна відповідь організму до відповідних збудників зберігається тривалий час. У доклінічних і клінічних дослідженнях VAC® - засоби продемонстрували наступну дію: стимулюють захисну активність макрофагів; збільшують кількість популяції Т-лімфоцитів (CD4); підвищують концентрацію секреторного IgA на поверхні слизових та шкірі; стимулюють утворення захисних адгезивних молекул.

Рекомендації до споживання

Вживати як додаткове джерело інактивованих мікроорганізмів, які викликають гострі та хронічні запальні захворювання такі як акне, фурункульоз, мікробну екзему, кандидози шкіри та слизових, урологічні запалення відповідно до продуктів, що сприяє підвищенню резистентності (опірності) організму до цих збудників.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим та дітям з 7 років по 1 капсулі в день, натщесерце. Повний курс складає 3 курси по 10 днів, з перервами між ними по 20 днів.

Задати питання