Вернуться назад
Лікування акне: комплексні методи

Акне - одне з найпоширеніших захворювань в дерматології. Найчастіше воно з'являється з початком статевого дозрівання (від 12 до 14 років) і проходить до 18-20 років. Хоча у деяких пацієнтів це захворювання триває або виникає після 20 років.

Лікування підліткових прищів і вугрів особливо актуально. Хронічний перебіг захворювання може негативно впливати на самооцінку, приводити до депресивних станів, розвитку комплексів, погіршувати соціальну адаптацію підлітків.

Акне: причини і лікування

Причинами виникнення акне вважають гормональний дисбаланс, надмірне вироблення шкірного сала, розлад процесів відмирання і оновлення клітин шкіри. Все це призводить до утворення комедонів, зміни нормальної флори шкіри, запалень, імунологічної відповіді організму.

Підвищений рівень чоловічих гормонів викликає збільшення кількості виробленого шкірного сала. Разом з цим клітини фолікула швидше оновлюються і, не встигаючи очищатися від відмерлих клітин, протока сальної залози закупорюється. Формується мікрокомедон, який супроводжується запаленням з подальшим виникненням зовні помітних елементів (відкриті і закриті комедони, плями, папули, пустули, вузлики). 

Чим вилікувати прищі | АкневакЗакупорка протоки обмежує доступ кисню, що сприяє розмноженню анаеробних бактерій (напр., Propionibacterium acnes), що викликають реакцію місцевого імунітету і запалення . Такою є причина прищів і вугрів на обличчі та інших ділянках шкіри, багатих сальними залозами: верхня частина грудей і спини. Лікування акне антибіотиками може призвести до резистентності збудника до проведеної терапії. Тому поряд з системним і топічним лікуванням доцільно застосовувати імунологічні препарати, біологічно активні добавки. Одним з варіантів підвищення загального імунітету та імунітету шкіри зокрема є вакцинотерапія.

Препарат для лікування вугрів «Акневак», розроблений у співпраці з фахівцями медичного факультету Університету Палацького в місті Оломоуц (Чеська Республіка), виготовляють за сучасними методиками біотехнології та очищення. Він містить комбінацію з трьох інактивованих бактеріальних штамів, які є найчастішими збудниками таких шкірних захворювань, як акне, фурункульоз, мікробна екзема. Як позбутися вугрів | АкневакМеханізм дії препарату полягає в активізації неспецифічного і специфічного імунітету і придушенні запальних реакцій. Застосування препарату «Акневак» в комплексній терапії сприяє прискоренню регресу запальних елементів шкірного висипання в гострий період, що візуально покращує стан шкіри, зменшує кількість рецидивів захворювання, покращує загальний стан організму.

Засіб для лікування вугрового висипу «Акневак» можна використовувати в якості додаткової терапії чоловікам і жінкам. Застосування: перорально, по 1 капсулі протягом 10 діб, потім зробити перерву 20 днів і відновити курс.

Прищі, вугрі, акне - слова синоніми.

Задати питання